Osem najmladších súťažiacich bude súťažiť v hre Dancing With The Stars

Obsah:

Anonim

Dancing With The Stars má momentálne 30. sezónu. To, čo robí predstavenie pre divákov rok čo rok zaujímavým, je jeho rôznorodé a vzrušujúce obsadenie. Do šou chodia všetky typy celebrít od bývalých športovcov a olympionikov až po hviezdy reality a filmové hviezdy. Hviezdy sú spárované s profesionálnym tanečníkom a súťažia v rôznych štýloch spoločenského tanca od valčíka po tango. Porotcovia Len Goodman, Derek Hough, Carrie Ann Inaba a Bruno Toniolipotom dajte párom skóre a najvyšší presun do ďalšieho týždňa.

Táto sezóna prilákala divákov najmä hviezdami Matt James, JoJo Siwa, Brian Austin Green a Olivia Jade súťažia o Mirrorball. Keďže súťažiaci tancujú v tematických kostýmoch od Disney a Grease, túto sezónu bolo dobré sledovať. Vzhľadom na vekové rozpätie súťažiacich diváci všetkých vekových kategórií poznajú a majú vzťah aspoň k niekomu v šou, dokonca aj k tínedžerom! Tu je zoznam najmladších súťažiacich, ktorí kedy súťažili v Dancing With The Stars.

8 Willow Shields

Willow Shields je najlepšie známy tým, že hrá Primrose Everdeen v sérii Hunger Games. Na DWTS išla v roku 2015, keď mala iba 14 rokov. V spojení s Mark Ballas sa Willow dostala do siedmej epizódy, kým bola vyradená. Odvtedy sa Willow objavila v relácii Netflix Spinning Out a niekoľkých ďalších filmoch.

7 JoJo Siwa

JoJo Siwa má len 18 rokov a do histórie tejto sezóny DWTS sa zapísala tým, že bola v prvom páre osôb rovnakého pohlavia s Jennou Johnson Jenna povedala TV Insider, aká je to zábava hovorí: „Vážne, teraz je najlepší čas. Je to taká radosť, že môžem vystupovať s JoJo. Duo sa dostalo do top 9 a bude naďalej súťažiť s ostatnými súťažiacimi vrátane Jenninho manžela Vala a jeho partnerky Olivie Jade.

6 Skai Jackson

Skai Jackson je najznámejšia vďaka svojej úlohe Jessie na Disney Channel ako najmladšieho súrodenca Zuri. Skai sa objavila v 29. sérii DWTS s partnerom Alanom Berstenom vo veku 18 rokov. Skai sa zamyslela nad svojím časom v šou a pre Entertainment Tonight povedala: „Som šťastná, že som mohla byť na tejto ceste s takým úžasným človekom. Mám pocit, že sme to dotiahli tak ďaleko, dostali sme sa do 10. týždňa, zvládli sme všetky tance okrem finále a bolo to naozaj úžasné.“

5 Zendaya

Pred veľkou časťou veľmi úspešnej kariéry Zendaya súťažila na DWTS s partnerom Valentin Chmerkovskiy v sezóne 16 v roku 2013. Vtedy mala len 16 rokov a sa prebojoval až do finále, kde sa umiestnil na druhom mieste. Zendaya pokračovala v ohromení ľudí svojimi šoubiznisovými zručnosťami, keď s pôvabom vystupovala vo filme The Greatest Showman a jej ďalších aktivitách.

4 Laurie Hernandez

V 16 rokoch vyhrala gymnastka Laurie Hernandez 23. sezónu DWTS a stále si drží titul najmladšej pretekárky, ktorá doteraz vyhrala. Laurie, známa tým, že bola súčasťou Final Five na olympijských hrách v roku 2016, je jednou z niekoľkých olympijských gymnastiek, ktoré súťažia v tejto show. V spolupráci s Valentinom Chmerkovskiy si Laurie stále zachováva niektoré z lekcií, ktoré ju naučil počas svojho pôsobenia v šou. Pre Dance Dish povedala: „Myslím, že najväčšia vec, ktorú som si so sebou odniesla, bolo byť vďačná,“zhrnula. „Môj partner vždy hovoril: ‚Vieš čo, máš ešte týždeň na tanec. Môžete byť na šou. Môžete robiť toľko rôznych vecí, takže buďte vďační.‘

3 Shawn Johnson

Ďalší olympijský gymnasta, Shawn Johnson, súťažil na DWTS už v roku 2009. Shawn bol partnerom Mark Ballas v sezóne 8 show a dostal sa až do finále a stať sa šampiónom vo veku 17 rokov. Shawn držala titul najmladšieho, ktorý vyhral šou, až kým Laurie Hernandez nezlomila rekord v sezóne 23. Neskôr sa vrátila na pódium DWTS v roku 2012, aby súťažila v All Stars edícii show s Derekom Houghom,kde získala 2. miesto.

2 Cody Linley

Cody Linley, najlepšie známy ako srdcovka Hannah Montany, Jake Ryan, súťažil na DWTS. V tom čase mal 19 rokov a bol partnerom Julianne Hough, hoci musel tancovať aj s Edytou Sliwnska, keď bol Hough pre zranenie. Cody získal 4. miesto a stále drží rekord ako najmladší súťažiaci muž.

1 Bindi Irwin

Dcéra zosnulého Steva Irwina, Bindi bola partnerkou Dereka Hougha v sezóne 21 vo veku 17 rokov. Dvojica vyhrala Mirrorball Trophy. Hoci existovali nejaké spory o jej zárobkoch, keďže bola maloletá, Bindi pre TMZ povedala, že všetko daruje späť na ochranu voľne žijúcich živočíchov.